Hakkımızda

Tanıtım

Sevgili ahşap severler

Yeniden yapılandırdığımız www.antalyapergole.com adresimiz hizmete girmiştir.
İşimizi büyüterek sadece ahşap , pergole kamelya , sundurma , merdiven ,hizmetlerimizin dışında ahşap mobiya olarak da (mutfak dolabı, yatak odası, vestiyer,banyo dolabı ve benzeri) hizmet vermekteyiz.Ve de kereste, lambiri,seren ve mamül ürün satışlarımız da devam etmektedir.

Bunların yanında ayrıca mimar Arzu hanım’la mimari ve iç mimarı hizmetlerimizle de siz değerli müşterileremize daha kaliteli ve görsel odaklı çalışma imkanı vermekteyiz.

Müşterilerimizin ne istediği bizim için çok önemlidir. Bunun için bizler sağlamlık ve güvenlik konusunu ön planda tutarken sizlerin görsel olarak ne istediğiniz bizim için çok önemlidir.

Antalya Pergole olarak hayat gönlünüzce olması dileğiyle.

Saygılarımızla…
www.antalyapergole.com Antalya Kerestecilik sitesidir.

Temel Değerler

Kuruluşumuzun bel kemiği temel değerlerimizdir. Antalya Kereste’nin müşteri odaklı, çözüm odaklı dinamik çalışma kültürü dört ana sütun üzerine kuruludur.
Emniyet
Performans
Şeffaflık
Esneklik
Sözümüz güvenli, düşük maliyetli mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmak, müşterilerimizle her zaman şeffaf iletişimin açık olmasını ve hizmetlerimizin zamanında teslim edilmesini sağlamaktır. Amacımız Müşterilerimizin daima tercih ettiği bir firma olmaktır.

Call Now Button